Kontakt: 040-28 74 81

Vi på ÅGAB

Johan Nilsson

VD och Marknadschef

Jag heter Johan Nilsson och är företagets VD samt ansvarig för marknad och försäljning.
Vill du få kontakt med mig så når du mig via:

E-post: johan .nilsson@agabsyd.se
Telefon: 040-28 74 82
Mobil: 0764-66 39 76

Ronny Olofsson

Jag heter Ronny Olofsson och är senior säljare.
Vill du få kontakt med mig så når du mig via:

E-post: ronny.olofsson@agabsyd.se
Telefon: 
Mobil: 0722-39 37 94

Jerker Jönsson

 

Jerker Jönsson

Marknadschef

Jag heter Jerker och jobbar med marknadsfrågor och försäljning i Skåne.

Du kan också se att jag sitter i en maskin några gånger.

Vill du få kontakt med mig så når du mig via:

E-post: jerker.jonsson@agabsyd.se

Telefon:040-28 74 89
Mobil: 0706-88 03 04

Patrik von Buxhoeveden

Terminalansvarig Skabersjö och Utögatan

Jag heter Patrik von Buxhoeveden och är terminalansvarig i Skabersjö och på Utögatan.
Vill du få kontakt med mig så når du mig via:

E-post: patrik.buxhoeveden@agabsyd.se
Telefon: 040-28 74 86
Mobil: 0703-79 47 52

 

NN

Maskinansvarig

Jag heter NN och är maskinansvarig.
Vill du få kontakt med mig når du mig via:

Mobil:

Kent Högberg

Miljöchef

Jag heter Kent Högberg och är miljöchef samt administrativt ansvarig. Ansvarar dessutom för våra tippar.
Vill du få kontakt med mig når du mig på:

E-post: kent.hogberg@agabsyd.se
Telefon: 040-28 74 85
Mobil: 0722-01 80 15

Camilla Nilsson

Våg- & transportansvarig

Jag heter Camilla Nilsson och är företagets viktigaste person. Jag ansvarar för vågen, ekonomi och transportplanering. Vill du få kontakt med mig når du mig via:

E-post: camilla.nilsson@agabsyd.se

Växel: 040-28 74 81

 

Jonas Holmkvist

Jonas Holmkvist

Terminalansvarig anläggningarna Maskängen och Ystad

Jag heter Jonas och ansvarar för terminalerna i Maskängen och Ystad. Vill du få kontakt med mig når du mig via:

E-post: jonas.holmkvist@agabsyd.se
Telefon: 040-28 74 88

Växel: 040-28 74 81

Anneli Gonner

Miljö/Våg/Försäljning

Jag heter Anneli och sysslar med miljöfrågor, administrationsstöd och försäljning. Vill du få kontakt med mig når du mig via:

E-post: anneli.gonner@agabsyd.se

Telefon: 040-60 80 813

Växel: 040-28 74 81