Om oss

Vill du beställa produkter, ställa frågor om användning eller om din leverans? Kanske undrar du över något helt annat? Växeln hjälper dig att komma i kontakt med rätt person.

Johan Nilsson

Johan Nilsson

VD

Jag heter Johan Nilsson och är företagets VD samt ansvarig för marknad och försäljning. Vill du få kontakt med mig så når du mig via:

0764-66 39 76
040-28 74 82
johan.nilsson@agabsyd.se

Max Olsson

Max Olsson

Innesäljare/Våg administratör

Jag heter Max Olsson och jobbar med marknad, försäljning och sociala medier. Vill du få kontakt med mig så når du mig via:

0764 -66 39 82
040-28 74 84
max.olsson@agabsyd.se

Magnus Larsson

Magnus Larsson

Terminalchef Trelleborg/Ystad

Jag heter Magnus Larsson och jobbar som terminalchef. Vill du få kontakt med mig når du mig via:

0764-66 39 57
040-28 74 80 (Växel)
magnus.larsson@agabsyd.se

Mattias Nilsson

Mattias Nilsson

Terminalchef Skabersjö

Jag heter Mattias Nilsson och jobbar som terminalchef. Vill du få kontakt med mig når du mig via:

0706-880304
040-28 74 89
mattias.nilsson@agabsyd.se

Patrik Buxhoeveden

Patrik Buxhoeveden

Produktionschef

Jag heter Patrik von Buxhoeveden och är produktionschef på våra anläggningar dessutom sysslar jag med försäljning. Vill du få kontakt med mig når du mig via:

0703-79 47 52
040-28 74 86
patrik.buxhoeveden@agabsyd.se

Camilla Nilsson

Camilla Nilsson

Våg- & transportansvarig

Jag heter Camilla Nilsson och är företagets viktigaste person. Jag ansvarar för vågen, ekonomi och transportplanering. Vill du få kontakt med mig når du mig via:

0722-11 02 15
040-28 74 80 (Växel)
camilla.nilsson@agabsyd.se

Eva Silfverberg

Eva Silfverberg

Miljöchef

Jag heter Eva Silfverberg och är kvalitets- och miljöchef. Ansvarar administrativt för tillståndsärenden. Vill du få kontakt med mig når du mig via:

0761-27 55 20
040-28 74 80 (Växel)
eva.silfverberg@agabsyd.se

Marcus Georgson

Marcus Georgson

Terminalchef Lund

Jag heter Marcus och jobbar som Terminalchef och med försäljning. Vill du komma i kontakt med mig når du mig via:

040-28 74 84
040-28 74 80 (Växel)
marcus.gerorgson@agabsyd.se

Thomas Karlsson

Thomas Karlsson

Vågadministratör och kundservice

Jag heter Thomas Karlsson och jobbar som vågadministratör och med kundservice. Vill du få kontakt med mig når du mig via:

0764-66 39 62
040-28 74 80 (Växel)
homas.karlsson@agabsyd.s

Jonas Holmkvist

Jonas Holmkvist

Provtagare

Jag heter Jonas och ansvarar för provtagningen på ÅGAB. Vill du få kontakt med mig når du mig via

0764-66 39 28
040-28 74 80 (Växel)
jonas.holmkvist@agabsyd.se

Återvinning

Affärssegment

Produkter

Dags att byta webbläsare

Ågab.se kommer inte fungera så bra med din webbläsare. Ladda gärna den senaste versionen av någon av dessa webbläsarna:

En annan webbläsare